| Gabi_mo_1992 a întrebat:

Am o pereche de mocasini negrii, din piele întoarsă, pantaloni negri din stofa și o camasa alba cu imprimeuri roșii și albastre, cum s.ar mai putea asorta? Un papion, un ceas, o brățară ceva (funda )

1 răspuns:
| Muufy a răspuns:

La un astfel de costum, ti-as recomanda niste bretele albastre.
Sau, daca te deranjeaza, un ceas si cativa nasturi descheiati ar fi minunat.
Optional:
In caz ca nu-ti place nici una din variante, pune-ti un papion si gata.