| Papita a întrebat:

Bunahappy, am 16 ani si as vrea sa ma angajez ca Animatoare intr-un club, dar fara sa afle parintii ( eu sunt la liceu la 100 km de orasul in care locuiesc parintii mei). Credeti ca este posibil? La ce riscuri ma expun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne sunteti foarte foarte prosti straight face oameniloooor suntem in secolul 21 frate fiecare face ce vrea.sh plus de asta nu e mica dk arata bine e bine.nu inteleg dc judecatzi animatoarele drept prostituate sau curve.fratilor ce e drept sunt sh animatoare curve care fc sh altceva in afara d dansstraight face dar nu toate sunt la fel.sh plus de asta anonimuk.eu zic s fc ce simti u.numai asculta c zice lumea.ca nu traiesti cu lumea.eu t inteleg perfect.stiu ca atunci cand iti doresti trebuie s obtii pentru ca asa sunt si eu.succes in continuare.sh ai grija de tu.deci nu t mai lua de pe lume.sh numai cere sfaturi astora frate.ca se cred la targ aici isi dau cu parerea.plus ca dk sunt la 100 d km nu cred ca vin ei sambata la ora 12 1 2 noaptea s t verifice pe tine.straight face aiurea uh acum fc c vrei logic.:*:*

| Innaas a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de acord cu tine! Si eu sunt animatoaree de la 16 ani anul acesta fac 17. dar sti cat castig pe noapte si dansez 3 ore. in jur de 1000 2000 3000 4000 e..si astea i zic fetei sa se fac nu stiu ce *** cine *** castiga bani aia in Romania munciti.oh go on si muncesti din greu pentru ei. in Romania nu-ti da nimeni 3000 de e ca dansezi
dar in alta tara da.
si ai protectie asigurata eu am 2 badigarzi cate o data si 4 de mine nu se atunge nimeni~! Decii iti dau foarte mare dreptate nu ne mai catalogati ca si curve

30 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este ilegal. Exista doua posibilitati: nu te vor accepta sau te vor accepta cu o singura conditie: sa te prostituezi. Si te vor si santaja cu faptul ca esti minora si deci pasibila de inchisoare daca esti prinsa lucrand ca animatoare (va fi de genul: daca nu accepti clientul X, anuntam politia).

Elianna
| Elianna a răspuns:

Riscuri? Si inca ce riscuri! Cat casa... Fa altceva cu viata ta.

| anad a răspuns:

Este riscant ca nu ai drept sa lucrezi, ca esti la dispozitia unor clienti imprevizibili, ca poate oricand sa fie in club cineva din orasul unde sunt parintii tai sa te recunoasca si sa le spuna.

| gigiro a răspuns:

Ciprian a fost cavaler cu tine, pe tine te intereseaza numai banii? Si onoarea ta? Nu mai spun ca esti inca minora, dar sa fii animatoare presupune numai riscuri, fara sa vrei tu (sa te prostituiezi). Sa puna toti barbatii mana pe tine, sa stai in privirile lor baloase si pline de dorinte murdare, asta-i viata pe are ti-o doresti? Daca la barul respectiv vine un cunoscut de-al familiei si te vede? Sa te faci animatoare, e asa ca si cum ai spune as vrea sa ma fac prostituata, ca numai un pas desparte aceste meserii. De ce nu spui, vreau sa ma fac inginera, profesoara, avocata sau profesoara de sport, ca tot iti place bara? Prefer o fata saraca, muncitoare si cuminte uneia cu fite si murdarita macar si de privirile altora. Pacat ca puteti gandi asa. Nu crezi ca mai bine ti-ai termina scoala, ai lua bacalaureatul sau diploma? Sunt convinsa ca aceasta idee nu-ti apartine, trebuie sa te fi imbrobodit cineva, o colega, un stapan de sclave de la cine stie ce restaurant-bar-bordel, vreun prieten, care ar trai bine de pe urma ta. Sincera sa fiu, l-as impusca pe cel/cea care te-a influentat. De ce nu ganditi fetelor, ca de asta-i facut capul, nu va ganditi la parintii vostri? Ei vor sa fie mandri de voi, nu sa plece capul cand trec pe strada.

lolita
| lolita a răspuns:

O aprob pe brigaela, de la animatoare la prostiuata este doar un pas, probabil suna tentant sa faci bani dar in realitate viata de nopate este mult mai dura. nu merita sa-ti distrugi viata.

| Kitty a răspuns:

Animatoare? NU... mai gandeste-te

| Lora_6439 a răspuns:

In primul rand este ilegal. In al doilea rand nici nu iti imaginezi la ce riscuri te expui. In al treilea rand. ai pus o intrebare cum ca mama ta te lasa in cluburi si de cand a plecat in Italia, tatal nu te lasa. Pai vezi unde s-a ajuns? Daca stia cata libertate sa-ti ofere nu se ajungea aici. Si eu am 16 ani dar am fost educata altfel. Aaa si inca ceva: ziceai ca stai cu tatal tau. Acum zici ca stai la 100 de kilometri de parintii tai. Ai chef de mistouri?

| Gogutzu a răspuns:

Daca asta e dorinta tathinking 100 km e ceva distanta.acu depinde cat de des te viziteaza...si cred acelasi lucru ca si ciprian.nu cred ca ai varsta necesara pentru asa ceva. Dream On!tongue
Bafta!

| cataliniii a răspuns:

Esti prea micahappye ilegal

| ciprian112 a răspuns:

Wow:-o...asa ceva nu este posibil dpdv legal(inca nu ai varsta necesara!). dar faptul ca vrei inca de la 16 asa ceva. nu e bine deloc! incearca sa te reprofilezi spre altceva

| lumy8876 a răspuns:

Nu inteleg dc sunteti asa revoltati si eu am aproape 17 ani si imi doresc sa devin animatoare...si nu inteleg dc aici in bucuresti animatoarele sunt vazute ata de prost...in alte orase din romania este o mandrie sa fii animatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are fi prea bine sa te angajezi ca Animatoare, oricare ar fi motivul[bani,.]. Vezi poate poti sa gasesti o slujba cu care ar putea sa fie de acord si parintii taithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa te lasi de asa ceva! te va prinde si va fi vai de pielea ta! nu te risca! si ai 16 ani... animatoare... apoi prostituata si tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata draga nu stii in ce te bagi! stai pe funduletul tau si nu iti complica viata! gandeste'te ca parintii tai iti platesc scoala, ca muncesc pentru binele tau! Nu te prostii te rog eu ca nu faci binewinking Gandeste'te doar la ziua cand vor afla ce faci... Deci gandeste'te de doua ori inainte! Si tine minte, ca, candva, cineva va afla ca tu in ce te'ai bagat si parintii tot vor afla, oricat te'ai ascunde! Sper sa imi urmezi sfatul e inspre binele tau! Daca vrei bani, mai asteapta putin pana poti sa te angajezi undeva, intr'un LOC DE MUNCA! nu unde sa te expui innaintea tuturor! Te rog sa tii cont de ce ti'am zis. Un pupic si nu te supara dar ma ingrijoreaza cand vad ca fete ca tine au in cap niste gargauni ca astia, imi vine sa sar pe pereti fiica mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tee expui, poate pune mana o grupare de proxeneti pe tine si sa nu mai vezi lumina zilei, decat cand o sa mergi la cimitir.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti o firma serioasa nu o sa ia probleme.Eu te pot ajuta sa te angajezi ca animatoare. Lasa un id de mes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vrut sa fiu animatoare la 16 ani. dar m-am gandit mai bine si cred ca pe la vreo 17 ani cam asa...winking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de club...esti minora iar un club serios nu te va lua chiar daca arati bine, si eu fac animatie dar am 22 de ani si nici parintii mei nu stiu, iar daca le voi spune nu ar intelege.Clar ca aici nu e vb de prostitutie cum gandesc altii, pur si simplu dansezi, iti iei banii si atat. E un job normal din care castigi o sursa de venit... sfatul meu e sa mai astepti pana la majorat, si daca intr-adevar simti ca asta vrei cauta-ti o agentie, sau anumite cluburi serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu incerci job-uri gen impartit pliante? chstionare? pentruvarsta ta poti castiga destul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este ilegal, dar (nu te incurajez cu asta) poti gasi CLUBURI (NU ma refer la night cluburi ca dama de companie) care te pot angaja si la varsta asta...Intr-adevar nu toate animatoarele sunt curve ca am citit in mesajele anterioare, dar majoritatea da. Se prostesc cu alcoolul, drogurile, pe unele le incanta banii, altele o fac sa ramana in clubul respectiv. Dar cu toate astea chiar este o arta...si trebuie apreciata.Multi nu stiu cata munca e (vorbind de animatoarele care DANSEAZA, nu dau din cur si gata). Renunta la idee oricum. Evelyne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutzo eu am 16 ani.peste cateva zile voi aveam 17.nici ai mei nu stiu ca sunt animatoare...ca mar arunca in strada.bine inteles daca esti animatoare sa stii ca te expui la nij riscuri mari.winking...eu iti recomand daca vrei sa fi animatoare sa alegi ceva dinscoteca pentru inceput una mai retrasa.ca sa te obisnuiesti u. apoi daca vrei sa continui sunt mii si sute de cluburi care tear lua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa nr d tel ca t angajez eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0745559377 cautama papita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cum pot sa devin fotomodel sau dansatoare eu am 12 ani. si locuiesc in arad

| irishsalon a răspuns:

0760114147 sau id irishsalon

| Innaas a răspuns:

Draguto Tu faci ce vrei tu... ca este viata ta nu te lua dupa toti oameni astia! Asculta. eu sunt animatoare! Asta nu inseamna ca sunt curva si ca ma culc cu barbati! Cand esti animatoare ai badigarzi care sunt mereu cu tinee si in primul rand tu impui regulile daca i lasi pe barbati sa te atinga! Sau ma rog! Si personajele astea care tot i spuneti sa se faca aia sa se faca aia! O animatoare castiga 4000 de euro! in primul rand intr-o noapte! Aia da bani si danseaza 2-3 ore! Eu stiu din experientza mea! Asa ca tu faci ce vrei tuu!

| Elenaeli0914 a răspuns:

Buna este valabil pentru toate fetele care vor sa fie animatoare noi angajam fete daca sunteti interesate va asteptam la noi sa ne cunoastem si sa vorbim despre detalii ma puteti contacta la numarul de tel 0763700851 ma numesc Elena

| Elenaeli0914 a răspuns:

Buna este valabil pentru toate fetele care vor sa fie animatoare noi angajam fete daca sunteti interesate va asteptam la noi sa ne cunoastem si sa vorbim despre detalii ma puteti contacta la numarul de contact 0763700851 ma numesc Elena

| Nik_Niku_1992 a răspuns:

May eu tea-s angaja da de unde esti si sigur nu ai probleme cu parinti tai da-mai intai sa imi spui de unde estii ok eu iti las nr de tel 0764825035 ast sa ma suni