| roxyy26 a întrebat:

Buna am 16 ani si nu am avut pana acum nici un prieten si imi este teama sa imi fac unul din cauza ca treuie sa il sarut si faza e ca nu stiu sa sarut dati-mi un sfat ce sa fac

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Buna! Stai linistita! Si eu ziceam ca nu stiu sa sarut dar cand a venit momentul a fost perfect! Deci nu te ingrijora prea tare pentru ca in in momentul respectiv vei sti ce sa faci. Este ca un instinct kiss

| roxyy26 explică (pentru IngerCazator):

Multumesc foarte mult:*

| IngerCazator a răspuns (pentru roxyy26):

Multumesc si tie pentru fundita! Te pupacesc kiss

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu te ingrijora.Nu e complicat pre cum pare.Pa,pa

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Eu zic sa mai astepti in privinta asta pentru ca inca nu esti pregatita nici fizic.nici psihic pentru o relatie cu un baiat. Stai linistita ca vei intalni destui baieti care te vor curta pe parcurs.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!