| alexandralove596 a întrebat:

am avut primul sarut,dar l-am avut acum un an si jumatate si acum nu mai stiu cum sa sarut, si imi este teama sa ma sarut cu un baiat din cauza faptului ca m-as putea face de ras sau ca va rade de mine, imi este teama ca voi gresi va rog sa imi dati un sfat

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Pot sa te asigur ca e precum mersul pe bicicleta. Nu ai de ce sa iti fie teama sau rusine. Daca simti ca te pierzi, doar lasa-l pe el sa te ghidezi. La fel ca la vals, daca doresti o analogiehappy.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pai cu atitudinea asta o sa ajungi la 2/3 ani + si tot n-o sa stii sa saruti. SArutul se invata prin antrenament, daca nu te antrenezi de unde vrei sa stii? Oricum, cand vei fi pusa la fata locului vei vedea ca-ti vei aminti. Doar urmeaza miscarile tipului, ce mare chestie.