| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si sunt. timid! Ce pot face sa nu mai fiu asa, am impresia ca toata lumea rade de mine..si multi colegi de ai mei ma iau,, la misto" si cand vad o fata ma intimidez.Multumesc astepti raspunsuri DETAILATE Va rog!

Răspuns Câştigător
| Aaanoniiiima a răspuns:

In primul rand ar trebui sa nu te mai gandesti ca toata lumea rade de tine. ei rad pur si simplu' nu neaparat de tine, iar in al doilea rand daca multi din colegii tai te "i-au la misto" i-ai si tu laughing sau mai bine ar fi sa ii ignori si sa nu le mai dai "apa la moara" ei daca vad ca te ataci singur si te deranjeaza vor face si mai rau. Cat despre fate. trebuie sa comunici mai mult cu ele si nu te vei mai intimida! Sper ca te-am ajutat, Bafta! kiss

| anonim_4396 explică (pentru Aaanoniiiima):

Da foarte bun raspunsul si asa o sa fac, pentru ca ai dreptate.Mersi frumos happy

| Aaanoniiiima a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce, te voi ajuta si cu alta ocazie! :*

4 răspunsuri:
| razvi177 a răspuns:

Incearca sa iesi singur din carapacebatting eyelashes daca fac misto de tine incearca sa fii indiferent ca doare cel mai tare asta. daca ei vad ca vorbesc singur si u nu ai nici o taina cu ei o sa te lase in pace si cu fetele incearca sa te bagi cu ele in seama vorbeste cu cat mai multe asta ca un fel de antrenament dar nici o data nu strica sa ceri ajutorul unei fete si bine inteles si niste sfaturibatting eyelashesNOROC BRO'

| anonim_4396 explică (pentru razvi177):

Merci Bro big grin