| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Am aproape 16 ani si 1, 64 m. As putea face ceva exercitii ca sa fiu mai inalta? Funda.

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Basketul ajuta.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Inotul,aerobicul,exercitii de intindere a musculaturii gen te asezi in fund cu picioarele intinse si te prinzi cu mainile de labele picioarelor si stai asa vreo 10 secunde dupa care te relaxezi 5. reiei acest exercitiu de 8-10 ori. podul te mai poate ajuta la inaltare, sau inca ceva stai in picioare apropii palmele faci cu degetele un fel de pistol si te apleci usor pe spate, cat de mult poti tu.stai asa 5-10 secunde dupa care te relaxezi 5 si reiei de 5-10 ori. Si inca unul te pui pe spate culcat si pui mainile pe langa corp. dupa aceea incepi si iti ridici numai picioarele, mainile le tii tot pe langa corp ridici doar picioarele in sus, un fel de lumanare de la jumate, le lasi in jos le ridici iar si tot asa. dar ai grija ca miscarile sa fie lente si respiratia sa fie regluata. daca o sa incepi sa gafai nu mai faci treaba. Http://www.youtube.com/watch?v=u9Azybfj9uA

http://www.youtube.com/watch?v=IF55ruqjY8o&feature=related

succes:*