| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca daca iti pui mana pe solduri sau pe acolo pe undeva iti dai seama daca mai e virgina sau nu.
Esti mai tare sau moale sau nu stiu cum`...
E adevarat?

Răspuns Câştigător
| dianafofiu a răspuns:

Am auzit multe prostii de genu: nu mai e virgina daca venelesunt mai evidentiate pe maini si pielea e mai aspra.

Mi se pare o prostie fiindca fiecare fata e diferita. Una are soldul mai tare, alta mai moale, una are pielea fina, alta munceste si pielea devine aspra asa ca nu cred in prostii d-asteabig grinbig grinbig grin

funda plzzbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ete na
una e mai tare ca e mai grasa sau are oasele mai tari...asa e structura corpului ei
asta e o prostie.

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna Geannina!
Astea sunt simple prostii, inventii, nascoceli.
Fetele de 12-13 ani nu sunt la fel, fiindca una sa zicem are soldul mai tare, alta mai moale si dupa astfel de lucruri sa o catalogam daca e virgina sau nu? Normal ca nu. E fals. E absurd.
N-are nicio logica.

Sa nu crezi in aceste lucruri absurde.Pa-pa!