| NoobyBoy a întrebat:

Iti poti da seama dupa fizicu unei fete daca este virgina sau nu?
Am auzit ca daca are fundu moale, paranteze sau sa dezvoltat brusc sa dezvirginat. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

Buna! Nu nu este adevarat orice fata se dezvolta in functie de organismul sau vrea sau nu vrea chiar daca e virgina sau nu.Dezvoltarea nu tine cont de sex.Chiar nu are nici o legatura poate sa fie foartea dezvoltata si sa fie virgina sau de asemenea poate sa fie foarte dezvoltata si sa nu fie virgina.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nici unul din lucrurile astea nu sunt adevarate. Sunt de fapt niste prostii de oameni needucati, care habar nu au ce se intampla in momentul inceperii vietii sexuale.

| MMadalina a răspuns:

Dupa fizic nu ai cum sa-ti dai seama daca este sau nu virgina! Mai bine o intrebi pur si simplu happy

O seara placutahappy

| cristina_3322 a răspuns:

Si de unde stii tu daca sa dezvoltat brusc sau nu?laughing
Astea sunt aberatii. Din nefericire sunt fete care au paranteze pentru ca asa le este genetic.Deci nu`i 100% adevarata afirmatia.
Suntem fiinte nu altceva, ca sa "ne citesti" dupa fund sau alte chestii :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cele cu paranteze nu mai sunt