| GoldenLemon a întrebat:

Am avut un cosmar.am visat ca eram in masina si am vazut un om fugarit de altul cu un cutit mare si pana la urma la prins si l-a omorat. Ce inseamna asta? e semn rau?

5 răspunsuri:
| JustMelavJustMe a răspuns:

NU! Inseamna ca ai o imaginatia sadica pogata si ca ar trebui sa mai lasi filmele de groaza. Stai linistit/a fiindca nu vei pati nimic! Te asigur!

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Moartea sugereaza faptul ca trebuie sa elimini influentele negative din trecut! Nu ti se va intampla nimic dar cum ti-am zis trebuie sa elimini influentele negative din trecut si incearca sa fii o persoana mai buna! fundita?

| GoldenLemon explică:

Nu e vorba de "o persoana mai buna". am o depresie, nu sunt deloc o persoana rea

| AndreeaG2011 a răspuns:

Da este un semn rau visul tau este un semn ca va muri cineva.Ai grija!

| isit_1314 a răspuns:

Daca tu consideri ca dictionarul de vise este bun de ceva, cauta pe net fiecare lucru pe care l-ai visat si iti va aparea o interpretare... dupa mine, aiurea. Eu cred ca fiecare vis are o alta semnificatie pentru fiecare si nu e "semn rau".