| MadneSsCat a întrebat:

Am bifat pentru Facebook sa imi tina minte parola pentru acel site si acum nu stiu cum sa dezactivez. Ma puteti ajuta? Va rooooog! URGENT!

2 răspunsuri:
| Marynescu_Sylvya_1998 a răspuns:

Pai deconecteaza-te si sub dreptunghiul ala unde scrii emailu dai unde ai bifat si nu iti mai retine parola

| MadneSsCat explică (pentru Marynescu_Sylvya_1998):

Nu de acolo. ca de acolo stiam si eu. cand bagi contul iti apare acolo sub bara unde scrii siteul : Doriti sa savati parola pentru acest site? Si ai 3 variante: DA, Niciodata si Nu acum