| anonim_4396 a întrebat:

Buna,, am cosuri pe spate,,, dar imi raman pete maroni ziceti-mi ce creme sa folosesc sa mi se duca petele aleasad

3 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Spalate pe spate cu(sapun cu sulf) e f bun il gasesti la farmacie happy

| yanna_5618 a răspuns:

~Se aplica direct pe pete feliute de lamaie si se tin 15 minute. Tratamentul se repeta zilnic, timp de doua saptamani.

~Se aplica o masca cu drojdie de bere diluata in suc de lamaie. Se prepara o pasta care se intinde pe zonele afectate.

happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clotrimazol sau zinerit... un medic dermato-venerolog iti poate prescrie un tratament adecvat!
mult succes