| DarriaStefan09 a întrebat:

Am cunoscut acum câteva săptămâni un baiat pe internet, dupa care am aflat că stă exact în orasul în care stau şi eu. Am vorbit ceva timp, ne intelegeam bine. Am inceput sa-l plac foarte mult. Nu ma atragea numai fizicul ci si felul in care gandea. Ma baga in seama in fiecare zi si mereu isi cerea scuze cand nu reuseam sa vorbim prea mult.
Am decis sa ne vedem. Intalnirea nu a fost exact cum ma asteptam. Dupa aia am inceput sa vorbim cat mai rar. Probabil nu i-a placut ca sunt mai timida si ca am avut emotii. Ajunsesem sa ii scriu numai eu si de fiecare data dupa ce vorbeam cat de cat ma alegeam cu seen. Asa ca nu i-am mai scris nici eu se o saptamana si tot n-am primit nici un semn de la el. Vreau sa specific si faptul ca el umbla cu mai multe fete, ceea ce ma deranjeaza enorm...
Ce credeti ca e mai bibe sa fac? Sa las sa vad daca ii pasa macar putin? Sa il mai caut?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu chiar intrebi asta? Nu ti-e evident ca nu? Frate, nu te cauta, iti raspunde numa din cel mai mic bun-simt, te lasa cu seen, si tu singura ai scris ca umbla cu altele, ce alte semne mai vrei?! laughing)

| RAY a răspuns:

Vreau sa specific si faptul ca el umbla cu mai multe fete, ceea ce ma deranjeaza enorm.

pe buna te deranjeaza enorm,e insurat cumva cu tine? ce pretenti ai omule, dar ce ai vrea sa faca la varsta lui, probabil e la pubertate, simte o dorinta puternica sexuala si este HETROSEXUAL desi este atras de sexul opus, se comporta conform varstei lui, nu vad nimic rau in asta, probabil ca nu te place simplu sau la cat de timida erai s-a plictisit de tine, probabil tu vrei nunta acum

| DarriaStefan09 explică (pentru RAY):

Atunci de ce m-a mai sarutat inainte sa plece?

| RAY a răspuns (pentru DarriaStefan09):

Pentru ca asa a simtit in acel moment, omul este o fiinta imprevizibila

| Andreeush a răspuns:

Dacă știi cu mai umblă și cu alte fete de ce te complici?
Lasă-l în pace, nu îl căuta.
Oricum s-ar putea că și-a pierdut interesul față de tine de la întâlnire.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E posibil sa nu te fi placut la intalnire.
Cel mai bine ar fi sa-l lasi in pace, nu poti sa-l fortezi sa te placa.