| Cristinaaa57 a întrebat:

Deci... vorbeam acum cateva zile cu un baiat,il cunosteam de mai demult,in fine.Mie imi place de el,am inceput sa vorbim in fiecare si am decis sa ne vedem intr-o zi,ne comportam ca un cuplu ca sa zic asa si dintr-odata brusc a inceput sa nu mai dea nimic,am zis sa nu-i mai dau nici eu pentru ca numai eu dadeam in ultimul timp. L-am lasat o zi sa vad daca da ceva si nimic,nu inteleg ce se intampla, ne intelegeam bine, si dintr-o data brusc nu mai da nimic.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai cred ca a vrut doar sa te testeze cum ai fi ca o iubita si poate nu i-a placut personalitatea ta sau a gasit pe altcineva.

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este cumva relatie la distanta? Pentru ca as putea sa iti spun eu cateva despre asta. Si mi-ar face placere sa intelegi.

| Cristinaaa57 explică (pentru DoarBogdan):

Nu e relatie, am zis sa ne cunoastem mai bine si daca e vom fii impreuna, dar el a inceput asa brusc cu ''iubita mea'' si chestii si d'aia am zis ca ne comportam ca un cuplu

| DoarBogdan a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Pai spune. Adica nu v-ati vazut niciodata?

| Cristinaaa57 explică (pentru DoarBogdan):

Ba da, dar era sa fim impreuna si dupa am incheiat legatura si acum am reluat legatura cu el

| DoarBogdan a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Atunci da-i pace zau asa. De ce sa te gandesti atat la asta daca nu merita?

| Cristinaaa57 explică (pentru DoarBogdan):

Mda

| Doub a răspuns:

Lasă-l, e liber să facă ce vrea. Nu te mai consuma atâta.

| Idkidk a răspuns:

happy Propune-i ceva, gen : Hai să ne iubim, să ne sărutăm, să trăim o poveste de dragooste uriaşă, şi să mâncăm o pizza. laughing Glumesc.
Arată-i ce simţi, spune-i, întreabă-l.

| CelebraAnonima a răspuns:

Eu cred ca a gasit pe cineva, si te neglijeaza doar ca tu sa te desparti de el... Poate ca ar trebui sa il lasi in pace, nu e de tine daca face asa, nu te iubeste...