| Anonim222222 a întrebat:

Sunt aici cu o intrebare si vreau un raspuns cat mai urgent. Deci. Am facut-o cu iubita mea ( protejat ) cu cateva zile inainte sa-i vina ciclul si nu i-a mai venit si dupa am facut-o putin fara dar terminand afara. Luna trecuta i s-a terminat pe 22 perioada si a inceput pe 17. Este posibil sa fie gravida? Daca nu. Cand trebuie sa-i vina?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai... cam da
Luati urgent un test de sarcina si nu mai pierdeti timpul.

| Anonim222222 explică (pentru MskDesign):

Dar n-a avut nici un sindrom :/

| fluturasdecatifea a răspuns:

Mai vouo ( baietilor ) in timpul actului sexual va curge un lichid ce contine spermatozoizi si care pot lasa o femeie gravida. Daia este recomandat si preferabil sa va protejati inca din ainte de a incepe actul in sine si nu pe parcurs. Luati un test de sarcina sau si mai bine mergeti la un genecolog dar cel mai bine mergeti la un planificator de familii unde se.si poate consulta si care va.va explica cam tot ce este de stiut