| alexandra_7131 a întrebat:

am fost cu un baiat acum cateva luni sh ne'am despartit.(chiar nu stiu ce a fost in capul meu ), iar acum sunt topita dupa el si nu stiu cum sa fac sa il recuperez. pare ca si cum nu ar mai avea nici un interes fata de mine, si nu vreau sa renunt orice ar fi. am fost la un gratar ieri, sh a venit sh el. Era pootzin "ametit", sh ne'am sarutat, dar asta nu a schimbat lucrurile...va rog ajutati.ma :X:X thx

Răspuns Câştigător
| Deea_9746 a răspuns:

Buna!:*.incearca sa vorbesti cu el, sa-i explici ca inca iti place si vezi ce spune,daca nu vorbesti cu el nu ai de unde sa stii daca mai este interesat de tine sau nup. Poate inca ii placi dar prefera sa taca, incearca sh vezi, daca nu este interesat de tine eu zic sa incerci sa-l uiti!happy:*

1 răspuns:
| alexandra_7131 explică:

Am incercat sa'l uit in toata perioada cand am fost despartiti, dar mi-am dat seama ca tin sh mai mult la el. Oricat as incerca nu cred ca pot face asta (prea curand)