| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul.Sunt cu un baiat de aproape 4 luni si totul a fost ok pana la ultima cearta. Un prieten de al lui mi-a spus ca respectivul nu vrea altceva decat sa ma **** si eu l'am crezut ne'am despartit si dupa o saptamana in care isi tot facea griji sa nu cumva sa imi placa de altcineva mi-a cerut sa ne impacam si mi-a promis ca se va schimba. L'am iertat si am fost de acord sa o luam de la inceput.Primele cateva zile afost suuper ma suna tot mai des imi spunea cat de mult ma iubeste etc. Apoi a devenit mai distant in vreun fel adica vorbeam mai putin cat eram la scoala nu mai venea sa ma sarute etc. A fost acum o saptamana pe la mine acasa cand eram singura ceea ce e deja o obisnuinta de cand suntem imp.Ne'am batut cu perne ne'am trantit im pat ne'am sarutat si ne'am simtit ff bine pana cand l'am simtit ca vrea mai mult.Am spus ca nu vreau acum sa stea cuminte si s-a pus langa mine bosumflat.Nu am mai facut'o pana acum si vreau sa fie un mom mai special.Am spus ca sunt de acord ca data viitoare poate sa incercam.Toata lumea era multumita si tot era ok. S'a certat urat de tot cu una din cele mai bune pr ale mele s'au injurat si toate cele dupa care eu am iesit cu pr mea in oras. Mi'a spus ca sa il las ca nu e de mine ca jumatate orashu stie ca el m'o ***** ca sunt o gramada care o intreaba daca am facut eu asta cu el si tot felul. Dupa asta am considerat ca poate fi si din cauza ca s'au certat si am spus oricum ca o sa tin cont de ceea ce mi-a spus si o sa discut cu el dupa ce ma si interesez in legatura cu asta.Am rugat pe un prieten sa il interogheze putin ca si cum nu m'ar cunoaste prea bine.Prietenului respectiv i'a spus ca nu sunt adevarate toate barfele astea si s-a si inervat ca is atatia care il intreaba chestiileastea si ca nu i treaba lor sa le deie raportul. M'am simtit putim mai bine dupa asta dar astazi tot prietena mea mi-a dat o conv cu un prieten de al lui in care ii spunea respectivului ca s'ar putea sa plece ai me de acasa luni cand e de venit la udat si daca o sa raman sg el nu o sa mai mearga la udat cu grupul de pprieteni stabilit pentru ca vine la mine sa ma **** si a si facut pariu cu respectivul prieten ca o sa ii iasahappy. M'am inervat va dati seama si nu m'a mai sunat deloc astazi nu am mai vb cu el de ieri si fierb de nervi.Nu stiu ce sa fac in leg cu el nu pot sa ii spun despre conversatie pentru ca nu vreau sa o bag nici pe pr mea nici pe baiatul acela si sincer ink il iubesc dar stiu ca e chiar exagerat ce a facut de data asta sincer a fost picatura care a umplut paharulhappy Dati'mi o ideea ce as putea face cu el. FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Tedi_1921 a răspuns:

Dar daca "prietena" ta a inventat totul? eu zic sa ii spui ca nu esti pregatita sa mai astepte un timp ...mai mult asa... daca e de acord te iubeste daca nu e clar!

| rapperonly a răspuns (pentru Tedi_1921):

Aici ai dreptate...tongue

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Vhiar nu ai inteles ce ai de facut? Tu stii foarte bine, dar iti este greu! E posibil ca inca sa nu te fi parasit tocmai ca inca nu te-a avut plus ca a mai pus si un pariu! Parereamea : PARASESTE-L chiar daca va mai insisita sa te impaci cu el! Va insista mai mult pentru pariu laughing

| albertcraiova a răspuns:

Parasestel vrea decat sa te foloseasca nimic mai mult ar fi trebuit sa iti fi dat seama.plus ca sunteti de 4 luni ceea ce e relativ putin.deci iti iei teapa mare daca mai stai cu el big grin

| buBuzZyK a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.eu zic sa te desparti de el pentru ca el nu te apreciaza pentru ceea ce esti ci pentru ceea ce poti face si orikat sar ruga de tine nu-l ierta

| ledy_9490 a răspuns:

Parasateshte-l fara sa-tsi para rau, pretsuieshte-te pe tine, plus la asta 4 luni nu cred ca este de ajuns pentru ceva mai mult... daca ii ve-i ofereri ceea ce isi doreshte in scrut timp ori te va parasi, ori doar te va folosi, respectat-te pe tine si nu permite ca cineva sa-tsi injoseasca numele atit de mult...Bafta!