| dolcedolecegabanad12345678899098 a întrebat:

Buna am mare nevoie de ajutorul vostru, bine nu chiar asa de mare. deci mi-am creea un album cu poza pe facebook dar nu de profil si nu stiu cum sa pun poze in album. ajutor funda+vot=expert TPU

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna!
1) Intrii pe profilul tau de facebook
2)Intrii la pozele tale de unde selectezi un album
3)Dai click in dreapta sus (sub account) pe obtiunea add photo(daca il ai in romana : adauga fotografii)
4) Selectezi select photo :d si de aici sigur stii
Pa!

1 răspuns:
| anna7_4794 a răspuns:

Din ce imi amintesc eu, la fiecare album de pe facebook, daca intri in el, in dreapta sus, este o "setare", nu stiu cum sa ii zic, pe care scrie Add Photos. Dai acolo si iti mai da unele indicii pe despre cum sa pui pozele, cum sa le modifici etc. Sper ca te-am ajutat. Succes!