| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru.Peste 5 sau 6 zile este ziua celei mai bune prietene si m-a rugatsa va pun eu o intrebare.
Cum ar putea sa isi faca petrecerea (12 ani) acasa, si sa fie totul frumos(daca se poate ca si la restaurant) si vrea a fie in toata casa.
Mai pe scurt cum ar putea sa-si decoreze apartamentul si tot ce are sa arate frumos? Si daca puteti, si niste sfaturi in legatura cu hainele, machiajul si parulbig grin.

2 răspunsuri:
| zeg685 a răspuns:

Cel mai bine e sa comanzi o pizza si alte mancaruri cum ar fi vreo cateva prajituri un tort special pentru prietena ta si cateva sticle de suc.

In legatura cu parul si machiajul e bine sa folositi cosmetice nu prea scumpe dar nu prea multe caci ai grija ca nu o sa iti stea prea bine cu foarte multe machiaje.

Parul sa ti-l lasi desfacut si sa fie in evidenta.

Haina folosesti o rochie nu prea mare ca sa poti dansa si sa te misti libera.

Intreaba-i pe cativa prieteni ce le-ar placea sa faca la petrecerea ta.

Funda?

| iNeedMore a răspuns:

Eu spun sa o faci intre prieteni nu trebuie sa fie exagerata ca doar sunteti prieteni, sa faceti cat mai multe glume, sa ascultati o muzica, o pizza, un tort, dans daca ebig grin nu ceva foarte exagerat de pretentios sau nu mai stiu eu cum...