| -=AleCS=- a întrebat:

am nevoie urgent de ajutorul vostru, fac un site (piczo) pentru un radio cu colinde si am cautat pe net niste efecte, cade zapada sau ori ce alt ceva ce are legatura cu craciunul, iarna, va rog sa imi spuneti daca stiti de unde sa le iau sau cum sa fac... nu ma intereseaza poze ci sa fie efecte

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iovry a răspuns:

Fratioare mai intai Radioul il ai cu server legal totu. sau este i-legal adica am si eu dala l-am pus si eu pe Siteu meu o data hat de mult si era sa imi iau o amenda mai mare decat casa happy eu sp sa te gandesti de 2 ori inainte sa faci asa ceva. Eu sp ca e un sfat prietenesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... du-te pe panoul de control al site-ului si dai adaug efect... ( la mine asa e, dar eu nu fac piczo )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt alexandra, trebuie sa cumper un radio daca ai trebuie sa ei dela magazin un sidi pune-l in calculator scrii pe gogle www.download milodii de iarna.download cauti milodii de iiarna dai pe download si ti leai tras. mi-a facut placere sa iti dau un indiciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As DOri si eu sa`mi fac un site pentru radio cine m`ar putea ajuta YM:kill_zor! Va Astept Multumesc Anticipat :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac un piczo...cne stie sa imi spuna si mie