| Angelina01 a întrebat:

am nevoie de ajutor cat mai repede acum o saptamana mi au aparut niste bubite pe fata maini si gat arata ciudat nici nu stiu cum sa le descriu sunt ca niste ciupercute si ma mananca iar daca ma scarpin la ele se intind am fost la medic si mi a spus ca e o alergie si mi a dat tratament.am respectat tratamentul dat si am tinut si regim asa cum a spus medicul dar degeaba parca apar tot mai multe dati mi in sfat va rog din suflet fundita!cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

1 răspuns:
| Anonim_8066 a răspuns:

Ai putea sa te dai cu niste crema hidratanta pe langa tratamentul de l doctor.Si daca bubilele sunt rosii ai putea sa te dai cu niste fond de ten ca sa le mai acoperi.winking