| Marialucia2345678 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. M-am certat cu cea mai buna prietena a mea...Si ea vrea sa ne impacam, iar eu i-am zis sa ne separal cev atimp una de cealalta..Si acum imi pare rau...Ce trebuie sa fac? Dati-mi niste sfaturi! Va rpgg!

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ii spui ca te-ai mai gandit, ca apreciezi foarte mult prietenia cu ea si ca iti pare rau pentru neintelegeri.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Eu spun sa te impaci cu ea. Ii spui ca iti pare tare rau pentru ce ai spus(sa va separati) si ca a fost o idee rea si ca acum ai vrea sa redeveniti cele mai bune prietene deoarece iti este dor de ea si sa petreceti timp impreuna. Mult noroc!

| ANONIMUS251 a răspuns:

Eu va sugerez sa va reimpacati pentru ca daca te certi cu cea mai buna prietena cu cine vei mai imparti secretele

| Marialucia2345678 explică (pentru ANONIMUS251):

Mda asa este...Dar faza este ca era sa ma cupleze cu unu pe care nici nu il sti :

| Morphineqp a răspuns:

Si eu am patit asta odata, ne certasem pentru un baiat laughing a fost foarte stupid. Iar apoi ea a vrut sa se impace cu mine si eu i-am zis ca nu vreau sa ma impac cu ea ceea ce a fost o mare prostie.La un timp mi se facuse foarte dor de ea asa ca am sunat-o si mi-am cerut scuze. Spune-i ca nu vroiai sa-i spui ca vreti sa stati separate si spune-i ca ai reactionat gresit si ca iti pare rau.Bafta! big grin