| LilysdaS a întrebat:

Am nevoie de ceva care sa ma scape ain2-3 zile de toate cosurile...am pe frunte si nas multe, pe obraji si barbie mai putin.

Răspuns Câştigător
| TheForeignConstantin a răspuns:

Eu m-am dus la un dermatolog si mi le-a stors, mi-a recomandat anumite creme si pastile si in 1 luna, fata si-a revenit in proportie de 60%. Am ramas doar cu micile cratere datorate cosurilor si cu putine parti rosii pe suprafata. Nu am terminat inca tratamentul petru ca nu am avut timp. Urma sa-mi faca un pealing foarte puternic care sa refaca suprafata pielii 100%!

Partea cea mai buna este ca toate astea se fac utilizand pastile/geluri/creme cat mai naturale ci nu cu antibiotice si alte chimicale.

Inca ceva: daca vrei sa scapi de ele, trebuie sa le scoti si fizic pentru ca CREMA NU PATRUNDE pana la radacina cosului care deseori este adanc si plin de puroi si in felul acesta reprezinta un focar pentru altele noi.
E decizia ta daca vrei sa o iei pe calea natural (desi e mai scump) sau pe calea farmaceuticelor (care sunt mai ieftine dar pot produce efecte adverse si NU regleaza nivelele hormonale care produc aceste cosuri; de aceea zicea cineva mai sus sa faci rost de un prietenwinking ).
Sper ca te-a ajutat. Succes!

3 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Nu exista asa cevahappy.
Nici macar in 2-3 luni laughing.

| gaby_8539 a răspuns:

Ai un iubit? daca nu, cauta... o sa dispara, dar nu chiar in 2-3 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste gel antiacneic de la Beautycycle, costa 38 lei, nu creeaza reactii adverse, si are rezultate vizibile. Dar nu o gasesti in comertul clasic ci doar la Amway, pot ajuta atat cu inf cat si chiar cu produsul.