| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Am nevoie de o compunere prin care sa evidentiez asemaneri si deosebiri intre balada "Miorita" si "Toma Alimos".happy. am facut o parte din ea. dar mai aveti voi ceva idei, site`uri?happy
Multumesc mult[ofer fundita si voturi]:*

4 răspunsuri:
| AxxyAlexandra explică:

Pff.ceream o idee.crede`ma ca temele mi le fac singura.numai ca azi chiar n`am idei si imi mai e si rau pe`deasupraoh go on.
Mai bine nu mai spuneai nimicoh go on
Multumesc ca te`ai afirmat pe aici oricum.happy
mi-ai fost de mare ajutorhappy

| AxxyAlexandra explică:

Ce agresivi is uniilaughing
Site`u asta e pentru a ajuta nu pentru a criticawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchide mai fetita calculatorul, citeste din nou Miorita si Toma Alimos si apuca-te de teme.Ele Nu se fac pe site si in nici un caz singure.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ca te contrazici in vorbe:,, Mai bine nu mai spuneai nimic,, si,, mi-ai fost de mare ajutor,,
Gata cu discutia succes din nou la teme si insanatosire gravnica!