| irina222 a întrebat:

Buna, am nevoie de un mic ajutor. Ce pot face ca sa imi creasca mai repede sanii, sau sa se mareasca? Va rog, ajutooorsad. Stiu, am timp sa`mi creasca, sunt de abia clasa a7-a, doar ca vreau sa creasca, va rog, ajutati`ma.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda care sa nu-ti puna viata in pericol. Oricum la varsta asta nu te ajuta cu nimic sa ai sani mari, mai degraba te incurca: nu o sa mai fi asa de buna la sport si te va durea si spatele fiindca esti inca prea mica sa porti greutatea sanilor. Lasa natura sa-si urmeze cursul.

| Zâmbărici a răspuns:

Eo unik cum sa ia anticonceptionale la varsta de 13 ani:O:Olaughing

Mai bine incearca si fa masaj la sani de doua ori pe zi. Pa pa

| Zambete89 a răspuns:

Buna din nou.

ori ti-a venit ciclul ori te dai mare? raised eyebrows

mie mi-a venit acum cateva saptamani si la sutien port marimea 89 rolling on the floor deci, cand iti vine, ai si sanii marisori.

| medex3 a răspuns:

Orice tratament cu pastile sau creme functioneaza doar pentru o perioada, eliberand in organism niste fitohormoni asemanatori ca structura si actiune cu cei eliberati in timpul sarcinii. Cu alte cuvinte, poti sa bei tinctura de marar trei ani, dupa ce vei opri tratamentul (si-l vei opri, crede-ma, pentru ca sanii devin foarte durerosi) vor reveni la marimea lor normala.
Singura metoda care "are efect" de durata este chirurgia plastica, dar trebuie sa-ti asumi riscurile.
As spune ca decat sa dai banii pe prostii mai bine mergi la un psiholog care sa te ajute sa ai incredere in tine si sa fii multumita de corpul tau asa cum ti l-a facut mama natura. sad

| eounik a răspuns:

Pai din cate am auzit. poti lua anticoncept [dar cu acordul unui medic]

Si. incepe sa faci flotariwinking
Mergewinking

Ca incepator poti face 10 seara 3 serii cate 1 min pauza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica cu marar. Asa am auzit eu. thinking

| alicethebest a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa astepti...si eu eram la fel de ingrijorata ai sa vezi ca o sa inceapa sa iti creasca...la Plafar se gaseste un produs natural numit: tinctura de marar. Aceasta ne este recomndata pentru marirea sanilor.
Dusurile cu apa calda si rece mentin fermitatea pielii in general, asa ca nu ar fi rau sa adoptati aceasta practica pentru sani.
Masarea sanilor cu crema este indicat sa se faca dupa fiecare dus. Asta daca ti la sanatatea si aspectul sanilor tai

| daaaaaa a răspuns:

Hey si eu tot a 7-ea is si nici eu nu am ca alte fete din clasa. unele persoane se dezvolta mai greu altele mai repede acum depinde de organsmul tau si trebuie mai ales sa respecti mesele principale si fara multe dulciuri. incearca si poate vezi ceva rezultatewinking si cu anticoncept. nu tias recomanda numa iti poti deregla organismul... dar hey e alegere ta