| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca sanii mai repede? am auzit ca sunt exerciti dar nu stiu...am o indoiala. Poate ma ajutati voi cumva.Mersi

11 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Nustiu ce sa faci happy, poti sa-ti pui niste silicon ceva de genul asta

| Emeraude a răspuns:

Nu exista exercitii de crestere a sanilor, ci doar de mentinere, pentru a conferi fermitate.Sunt asa numitele exercitii Kegel, sau eventual creme. Daca esti inca in crestere, eu nu zic sa-ti faci probleme inca, mai ai timp pana la probleme de genul ăsta!
Daca insa vrei neaparat sa-ti creasca sanii... fa-ti un implant mamar.Alte optiuni nu cunosc. Sau pentru estetica, foloseste un sutien care da impresia unui bust mai generos.In comert sunt destule!

| Emeraude a răspuns:

@agenta: Scuze, mi-am dat seama de greseala, citeam o alta intrebare, nu s numesc Kegel, alea sunt pentru altceva = )), dar exercitii de mentinere a sanilor si pentru fermitate exista. Imi cer scuze de greseala!

| miauu a răspuns:

Masaj cu miere de albine si marar

| rebelutza4u a răspuns:

Silicoane.Nu ai specificat varsta, da nah... o sa iti creasca stai linistitabig grin

| alinutzacodruta a răspuns:

@Emurade..Eu stiam ca exercitiile Kegel nu sunt pentru sani :D ==>http://www.yuppy.ro/articol/sex/398/Exercitiile-Kegel-pentru-ea.html :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii legi pe fiecare cu cite un elastic la capatul caruia se afla cite o greutate de 5 kg si alergi in patru labe prin sala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu de pe la cunostintze incearca sa bei esenta de marar ...gasesti la farmacie sau la plafar. ia cate o linguritza de 3 ori pe zi ...am inteles ca in unele kzuri chiar a dat roade ...acum nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pot sa te ajut dar stiu prin ce treci am 12 ani si am sani mici asa ca si eu incerc dar nu cred ca o sa existe o cale.

| drunk_9485 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti iti pot marii sanii altfel incat sa morti cel putin 2 marimi mai mari.
stima!

| alyexa a răspuns:

Buna.nu stiu ce varta ai e posibil sa fii in crestere, dar iti voi spune din experienta mea.de aproximativ 3 luni sunt plecata din tara si vrand sa iau niste vitamine si nestiind de care farmacista mi-a recomandat de pregnancy desi nu sunt insarcinata.Contin multivitaminele de care are nevoie organismul si in plus am sanii mai mari nu numai ca vad eu dar asta au observat si cei din jur si asta ma face sa am mai multa incredere in mine.