| MataaBa a întrebat:

Help, va rog! Vreau sa imi creasca sanii cat mai repede si nu stiu ce sa fac.Am o varsta inaintata si sanii nu-s prea dezvolati!
Ajutati-ma pls!
Dau funda love struck

8 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Pai tot ce trebuie sa faci este sa ai rabdare.Ei cresc si dupa varsta de 16-17 ani asa ca nu iti face griji.succes.fundita?happy

| gigiro a răspuns:

Draga patratele, patratele.de 5 ori patratele ( sau ce-or fi ), asta trebuie intr-un fel sa te bucure. Daca ai o varsta inaintata si sani mici, arati trasnet! Mai bine mici decat cat dovlecii. Daca totusi te supara acest lucru, numai medicul endocrinolog te poate ajuta.Si baietii care vor citi intrebarea ta!

| emilia a răspuns:

Buna draga mea! Sa stii ca poti sa cumperi si sa aplici pe sani tinctura de marar, chiar da rezultate.
In al doilea rind poti apela la operatiile estetice, de vreme ce spui ca esti la o virsta inaintata si sinii nu mai cresc.
A treia varianta ar fi alaptarea copiilor.Mamei mele i s-au marit sanii considerabil dupa alaptare.
O alta posibilitate ar fi practicarea unor exercitii ce iti maresc volumul si ii tonifiaza. http://www.exercitiimarireasanilor.com/rezultate-crestere-sani.php
O alta varianta, sigura, dar nu stiu daca ai fi dispusa s-o incerci. e ingrasatul,(cresc sanii) iar apoi slabitul.Desi le mai scade putin din volum, marirea se observa.
Ultima posibilitate ar fi acceptarea aspectului asa cum esti. Stiu ca e dificil, si eu m-am confruntat serios cu problema data. pina am inteles ca trebuie' sa imi pun in valoare si alte calitati. Da, e dureros sa vezi o fata cu sini mari, voluptuosi la mare, cind trebuie ' sa te expui cel mai mult, iar tu sa n-ai nimic sub sutien.Resemnarea e grea dar reprezinta o lectie de viata pretioasa pe care o intelegi. poate acum habar n-ai, dar pe parcurs vei intelege. pup si numai bine. Sper ca nu te-am plictisit. p. s:astept funda!

| Nicoleta_Raluca_1999_jifX a răspuns (pentru emilia):

Dar nu e un efect secundar?
Am mai citit pe net despre această tinctură și este doar un efect secundar să îți crească. După un timp vor de veni mai mici sânii decât erau. Așa am găsit pe net așa spun rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac sa imi creasca sani

| JustRux a răspuns:

Vad ca multi au raspuns cam asa "ai rabdare, or sa creasca singuri etc etc etc.", pai, intr-un fel este adevarat, dar daca tu chiar vrei sa creasca mai repede uite aici un site care sper sa te ajute http://healthy.kudika.ro/......nilor.html ...este un site foarte bun. sper ca ti-am fost de ajutor :). bafta! :-*

| JustRux a răspuns:

Eu l-am incercat si trebuie sa marturisesc ca mergewinking

| Lulu_1757 a răspuns:

La asta ce-ai vrea sa primesti raspuns? Asa te dezvolti, punct. Daca te ajuta, incearca sa bei mult lapte si sa-ti faci un obicei din asta ( eu am o viata sanatoasa - lapte, miere, fructe, sport, aer, dusuri lternative, bai si ma culc imediat cum mi se face somn -... nu stiu ce saa zic... eventual poti intreba medicul sau farmacistul