| Ctynnaa a întrebat:

Buna!:* Am nevoie de un mic sfat. Matusa mea va naste o fetita in 2 lunihappy, si inca nu s-a putut hotari asupra numelui. Eu o ajut big grin. Vreau un nume deosebit, nu banal, chiar si numele meu e banalhee hee, nu un nume care intalnesti pe la toate colturile. Ma gandeam la Elisabeta, Sofia, ce parerea aveti, ceva idei?puppy dog eyes, dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| didi12 a răspuns:

Desi intrebarea e pusa de cateva zile,eu tot am sa-ti raspund.Mie imi place numele meu,Diana, dar cum ai spus tu, e intalnit la toate colturile.Ador numele Ingrid, nu e prea des intalnit si mi se pare ca suna foarte frumos.Al doilea nume pe care-l indragesc e Stefania.Asa ca,Ingrid si Stefania sunt doua nume,dupa parerea mea, frumoase.
Apropo, si Sofia e un nume frumos.happy Sper ca vei citi raspunsul meu.

13 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Alexia, jessica, evelina...

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Beatrice
patricia
elisabeta
cristina
ioana
romina
adelina
adela
amanda
andrada
ana-maria
diana
ariana
kasandra
izabela
riana
veronica
andreea
maria
malina
jesica
roxana
adriana
loredana
ramona
alexandra
cosmina
carina
daria
clara
denisa
elisa
emilia
ema
florina
gabriela
madalina

funda?puppy dog eyes:*:* sau vot?:*

sper ca te-am ajutat:*

succes>:d<

| inger02 a răspuns:

Parerea mea numele astea sunt frumoase si cool : Ema, Mirabela, Stefania, Rebeca, Nicol, DEliawinking

| Vokii a răspuns:

Alessia.
uite o muzica cu Sofia;) : http://www.youtube.com/watch?v=GsjgSxyvwrg

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pai sa iti dau niste idei:Rebecca,Isabella,Annabella,Alexandra, Sofia, Alice...Cam atat stiu dar si ce ai zis tu e frumos.

| OpenYourEyes a răspuns:

Alessia,Isabelle...

| KeepCalmAndBeYou a răspuns:

Pai amadoua numele sunt frumoase eu ti-as sugera numele Alessa sau Jessica! big grin Doua nume frumoase! Sper ca te-am ajutat :*

| mirunikaiubirica a răspuns:

Pai vrei nume englezesti? sau din astea romanesti? poti sa ii spui Rosa,Rosie, Kitty, Kate

| Roxy_9585 a răspuns:

Uite niste variante :
-Elvira;
-Cezara;
-Catalina;
-Beatrix;
-Amalia;
P.S Axum nu prea am inspiratie

| 0pufarinA a răspuns:

Aniela e un nume foarte frumos

| ElisaMariaXX a răspuns:

Ana, Rut, Gabriela, Lavinia, Loredana
Ce spui, e bine?

| Cata95ela a răspuns:

Alessia, Sonia, Eliza, Sorina, Celia happy

| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa o lasi pe ea sa decida si daca ti-a cerut ajutorul uite un nume nu prea des intalnit: Isabella,Alexia,Amalia, Bridjit, Bailley sau gasesti aici mai multe:http://www.nume-copii.ro/nume-de-fete-b.php