| Broken6Soul a întrebat:

.am nevoie de un sfat! De o saptamana sunt intr-o relatzie cu un baiat cu care la inceput eram doar prieteni. Avea iubita dar imi dadea mie semne ca ma place. Dupa ce s-au despartit, m-a cautat pe mine...Am mai stat de vorba si a spus ca vrea sa se intilneasca, am acceptat dar uneori ma simt de parca am fost aleasa ca varianta de rezerva sau ca vrea sa o uite pe ea, cu toate ca mi-a spus ca nu-i asa si se comporta foarte frumos cu mine...Care e parerea voastra? Merita sa-l cred?!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andr33utza12 a răspuns:

1 s-ar putea sa faca si cu tine ce a facut cu ea, asa ca ai grija
2 posibila si varianta lui
insa vorbeste cu el vezi de ce s-a despartit de cealalta ce motive a avut.bafta:*

| Danutz_Mihai_1997 a răspuns:

Fara suparare dar e curvar se numeste roata de rezervawinking

| LolaKiss a răspuns:

Cred ca te place daca te-a ales pe tine, dar poate reusesti sa vorbesti cu el despre asta si vezi ce iti spune.