| anutza_5017 a întrebat:

Buna am nevoie de un sfat ma intilnesc cu un baiat am fost 3 luni impreuna apoi au fost certuri 5 luni am stat unu fara de altu si acum ear suntem impreuna. Ma simt foarte bine cu el il iubesc mult, el cind prima oara incepusem sa ne intalnim era indiferent si eu ma comportam ca o micuta cu e
imi zicea ca s-a saturat si asta era adic cauza care ne despartise am suferit mult dupa el ne scria el uneori pe net sal cmf cum la tine te-ai gasit vun prieten.credeam ca e interesat de mine eram fericita aveam inca speranta ca o sa fim impreuna si ca ma iubeste mult dupa un anumit timp i-am spus ca ma simt rau fara el si i-am zis in felu ca dac nu vre sa fim impreuna din nou sa ma dea uitarii sa numai vb pe net ca ne face mie rau asa. mea zis ca vrea sa fim impreuna am inceput sa ne intalnim (acum o luna in urma) dupa kiteva saptamini am aflat de la o prietena ca el de la inceput cind ne intilneam adic asta vara a pus pariu cu un amic de al sau ca ma voi culca cu el. nu credeam deoarece aceea amika sa int cu el si ziceam sa las asa lukrurile sa vad dac e adevarat si daca el imi va spune asta peste 2 zile el imi scrie ca ii pare rau el aflase ca eu stiu de pariu si mea zis ca el nu merita asa fata ca mine ecc eu vazusem ca el mea zis tot adevaru i-am dat a 2 sansa a zis in felu ca asta greu se iarta si va intelege dac eu il voi refuza eam zis ca vreau sa fim mai departe impreuna a inceput a fstun timp bine apoi imi arata indiferenta l-am intrebat de ma iubesti mea zis ca nustie ca eu sunt o fata perfecta dar el nu se simte bine si mea zis ca a jucat un pic teatru zicind ca ma iubesti dar in realitate el adic era in confuzie si eu am decis sa facem o pauza citeva zile sa stam deoparte sa nu vb deloc a zis ok trecuse kiteva zile el imi scrie eu l-am intrebat ce a decis mea zis ca i-am lipsit mult si prin asta a inteles ca ma iubeste. acum e ok e mai dulce e grijuliu pentru mine si unicul lucru ce ma framinta e ca el mea zis sa am grija ce fac cu amicele ca el a auzit niste vb rele. a auzit o amika (aceea care din prima vam zis ca sa int cu el dar nu a fost serios pentru ca e o curva.) zicind fel de fel de vb eu am zis ok ca o sa fiu atenta cu amika nu am inceput sfada caci sincer nu stiu in care sa cred in el sau in ea. el acum e dus in vacanta la tara. pe kiteva saptamini. amika imi zice mie ca sa-i dau papucei luia ca se joaca cu mine. nu stiu ce sa fac ce sa cred il iubesc mult si asa am stat fara de el 5 luni am suferit mult si acum sa pun punkt nu vreau ajutorr dati-mi un sfat.

3 răspunsuri:
| ŞoSeŢeL a răspuns:

Daca il iubesti nu ai de ce sa-i dai papuci.Prietena ta poate vrea sa ate desparti de el fiindca poate si ei ii place de el si de aia. Poate vrea sa il aiba numai pentru ea. Incearca sa nu pui la suflet tot ce spune lumea, caci ea iti vrea cateodata numai raul.Sun si persoane acre sunt fericite pentru tine dar sun si alte ( poate ca prietena ta ) care vor sa te desparti de el. Nu lua in consideratre asta, decizile sunt ala tale ceilalti ar trebui doar sa te sfatuiasca nu sa te obige sa faci cea ce nu vrei. Succes mult. P.S. Vorbeste cu ''prietena '' ta si intreab-o de ce vrea sa-i dai papucii prietenului tau.

| anutza_5017 explică:

Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

| anutza_5017 explică:

Mea zis ca ea imi vrea bine (ea acum se intilneste cu varu. prietenului meu) si ca a trecut prin asta si ca nu vrea ca sa trec si eu sa nu fac aceleasi greseli