| adelina73 a întrebat:

am si eu o mica problema si sincer...nu prea stiu cum sa procedez.acum o luna, baiatul pe care-l placeam de ceva timp mi-a propus intilnire, evident ca am akceptat.primele kiteva zile(mai koncaret 8-9zile) ne-am intzeles ok, dupa care respektivul m-a rugat sa pastram relatzia noastra secaret, ca nu-i place cand ceilaltzi stiu despre viata lui personala si multe alte chestii din astea.eu am akceptat.
Prin scoala ni4 macar nu ne salutam(invatam in acelasi liceu), si dupa inca kiteva zile in care eram fff distantzi, am hotarit sa pun punk acestei "relatii" si spre marea mea mirare, noi doi nu mai eram o "pereke" de 2 saptamini(in viziunea fostului meu "prieten"). A vb foarte rece cu mine si ni4 macar nu mi-a putut spune motivul din care "relatzia" noastra nu mai poate continua. Mi-a fost putin greu la inceput insa, m-am obishnuit.
Spre mirarea mea, ieri fostul meu "prieten" mi-a skris si m-a intrebat daca-as fi de akord sa merg cu el la vila(in vakantza).
Intrebarea mea este:cum ar fi bine sa procedez si care (dupa parerea dv) sunt intentziile lui? caredetzi ca urmareste un skop anume sau simte ceva fata de mine?
P. S nu am avut relatii sexuale cu el si ni4 nu am de gind(am abia 16 ani, el 17) si el stie asta.

12 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Daca sunteti mai multi e ok, dc nu?
dar sa fie macar 1 fata nu numai baieti
dar voi doi, nu
nu te increde prea mult

daniela
| daniela a răspuns:

Probabil ca nu are cu cine sa se duca si ca sa nu se plictiseasca a apelat la tine. Nu e cazul sa incepeti iar o relatie de genul asta

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Scuze cati spun dar nu merita, oricat de mult ai tine la el.
Uita-te ca se joace cu sentimentele tale si asta inseamna ca tu pentru el esti doar un obiect de care sa se foloseascasad
Gandeste-te si tu cum sa zica sa tineti relatia ascunsa si nici macar sa te saluta si dupa ceva timp sa zica ca nu mai sunteti impreuna de doua saptamana... mi se pare super aiureasad
Incearca sa-l uiti daca o sa continui cu el o sa-ti faci mai mult rau

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Eu inteleg sa fi tinut relayia ascunsa asta nu-i nimic dar nici macar sa te salute oh go on asta nu-i om.Nu te duce cu el. poate iti va rani din nou sentimentelewinkingsad

| SnicK a răspuns:

Deci
NU INTELEG DE CE VORBITI CU "ni4, skris, akcept, gind, pereke, kiteva, punkt, macar, skop, scoala" DECI NU INTELEG, Va dati mare ca aveti internet sau ce?
Nu puteti scrie NORMAL sa inteleaga si OMU ce naiba scrieti?
Cum ar fi eu sa vorbesc asa cu voi "
CMF omeni v smtz bine? Yos aki la qalkqator si friek myenta"
Da vorbiti ma romaneste sa inteleaga toti!
Ca nu toti stiu sa scrie cu tastatura "cu voi"
Regulamentul spune sa nu vorbiti asa, dar voi tot continuati.
Vorbeste si tu ca "daniela" ca "_Piky" vorbeste NORMAL si CORRECT nu cu limbajul leet...asa se numeste asta si e un limbaj de "mess"
Daca cineva de vreo 30-40 intra pe internet si vrea sa te ajute, cum ai vrea sa te ajute cand el nici nu poate citi ce zici acolo.

| adelina73 explică:

Dorincosti carezi ca vrea sa ma bage-n pat?
P. S i-am spus clar ca cu mine nu merge, si daca asta e skopul lui, degeaba-si pierde timpul.

| mrsolo a răspuns:

Normal ca urmareste ceva, cel mai probabil are o relatia stabila si nu vrea sa fie vazut cu tine! Vrea doar sa se foloseasca la vila acolo de tine atata tot happy eu zic sa nu te duci si sa nu mai pari asa interesata de el pentru! Noua baietilor ne place misterele si lucrurile greu de cucerit!

| dorincosti a răspuns:

Arata-mi un baiat care nu se gandeste la prostii si eu ma arunc de la etajul 9!

| sorin_7050 a răspuns:

Am citit doar 5 randuri...clar, ascunde ceva, sigur are pe cineva, renunta, vei gasi ceva mult mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Dar eu cred ca toti baietii vor acelasi lucru. Daca sunteti mai multi si tu chiar vrei sa te duci, poate e ok. Dar eu nu as face-o. Stiu prin ce ai trecut cand el nu te baga in seama. Am avut o relatie asemanatoare, care de dragul lui am tinut-o secreta. Mi-a zis ca nu-i plac barfele sh nici sa se vorbeasca despre el. Acum imi dau seama ca am gresit, dar e prea tarziu. Sper sa iti dai si tu seama, si nu cred ca ar fi bine sa mai stai cu el, daca vreodata se va ivi ocazia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu te duci. cine stie ce are de gand cu tine draguta. crede-ma am trecut exact prin ce treci si u.

| liuda4ka_6972 a răspuns:

Consider ca nu ar trebui sa acceptzi ca dupa toate pov de tine am facut concluzia ca are un gind meschin si sa nu regreti apoi. Spune-i O fi der zein! si lasa-l sasi caute fete ushuratice si nu pe tine