| Yashmine a întrebat:

Buna am nevoie urgent de un sfat maine m-a rugat o prietena sa o ajut sa-si coafeze parul pentru o nunta si il are pana la fund dati-mi idei ceva va rog nu are bani pentru salon

Răspuns Câştigător
| AnnielaIoana a răspuns:

Daca are parul lung il poate pur si simplu impleti si accesoriza cu o floare care sa se potriveasca cu nuanta rochiei.Coada impletita trebuie sa vina in fata.

1 răspuns:
| carinutaa a răspuns:

Buna happy la un par asa lung ca si al ei poti incerca ceva impletituri care vor merge de minune la fel poate sal lase pe spate ondulat sau intins. Bafta multa :* [funda? ]