| Popa_Lili_1997 a întrebat:

Am niste scurgeri maroni urat mirositoare si iritare.
Mentionez ca ma doare si burta, capul si spatele.
Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

9 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

La fel zic si eu, cauta un ginecolog bun, iti ia si analiza direct de acolo, iti face si echograf si vezi despre ce e vorba. ( Eventual poti face sumar urina si urocultura la un laborator ok, citeste pe net cum sa te preg. pentru aceste analize si asa excluzi o problema urinara/renala si mergi la ginecolog si cu aceste rezultate )

Sanatate!

| Popa_Lili_1997 explică (pentru Teo29):

Nu prea merg la orice cabinent ginecologic. Si cel mai urat lucru e ca inca sunt la munca departe de casa, si mai am o saptamana pana atunci. Si poate se agravează.

| Teo29 a răspuns (pentru Popa_Lili_1997):

Invoieste-te mai repede, sau mergi dupa o saptamana dar mergi, nu mai amana!

| Kerre a răspuns:

Poate fi vorba de o infectie, fa in cel mai scurt timp o vizita la un ginecolog si el iti va spune mai precis ce ai.

| Popa_Lili_1997 explică (pentru Kerre):

Asta e alta problema. Ca sunt in deplasare si nu am cum ajunge cat mai repede.

| Elinelaaaa a răspuns:

Cel mai bun sfat e sa faci o vizita la ginecolog.