| Alexandra_7889 a întrebat:

Buna am o dilema
deci acum cateva zile am fost cu un prieten afara nu l-am mai vazut de multa vreme
ne-am vazut am vb ne-am plimbat la un moment dat a inceput sa ma sarute pe buze pe gat pe obraz si repeta acest drum( tin sa mentionez ca il cunoscv de 5 luni si mi-e mi-a placut de la inceput de el dar acum ceva timp nu m-am mai gandit la el)
dupe ce m-a sarutat i-am zis gata sa inceteze si sa ma lase ca eu sunt proasta lui...
atunci el mi-a zis ca ma iubeste si m-a pupat scurt pe gura
s-a tinut scai dupa mine sa ma duca pana acasa m-a dus si cand am plecat m-a pupat pentru ultima oara...
de atumci simt ca nu mai pot daca nu ma mai saruta inca odata si nu il mai simt langa mine simt ca mor
ajutati-ma va rog din suflet

tin sa mentionez ca ma jucam oarecum cu el cand ne sarutam sper sa intelege-ti si stiu ca ii placea ca zambea si ma saruta din ce in ce mai mult
ajutati-ma

de ce acum simt fluturasi in stomac de cate ori ma pup cu el sau ma ia in brate de ce au revenit acele sentimente puternice fata de el...
crying
funda

Răspuns Câştigător
| sebyku23 a răspuns:

Eu cred ca il iubesti si nu trebuie sa-ti fie teama, nu esti nici prima fata nici ultima care se indragosteste...doar te sfatuiesc sa ai grija sa nu ai de suferit, dar totodata din cauza fricii de esec sa nu ii faci lui rau si nici tie.asa ca ascultati inima, dar si judeca putin! in final n-ai ce pierde

3 răspunsuri:
| CriZz a răspuns:

Mai joaca'te cu el ca mie sincer imi place pov ta thumbs up

| bloodyv a răspuns:

Daca tot balciul asta se termina cu o partida de sex garantez ca nu o sa mai ai nici un fel de probelma.Adica adio fluturasi!

| stef87 a răspuns:

Vai! Dar cine nu a avut fluturasi in stomac?! Cine nu s-a simtit atras/a de cineva incat ii venea sa se dea cu capul de pereti? Poate d-asta traim, ca sa simtim ceva acolo. Daca el e alesul, nu ai avea de ce sa-ti fie teama sau motiv sa te feresti de el. Ai merge pur si simplu mai departe ghidata de sentimente. Atat timp cat apare aceasta nesiguranta ca ce sa faci si bla bla bla, e clar ca nu el e ceea ce cauti si ca el reprezinta doar un moment de romantism inghitit din plin de tine. Savureaza-l pana te plictisesti de el sau cauta-ti pe altcineva de-acum, oricum vei trece peste multe alte faze asemanatoare.