| floruits a întrebat:

Bună seara TPU.
Azi m-am dus la festivitatea de deschidere a școlii mele. Am întâlnit-o pe doamna de română și m-a sărutat pe obraz când m-a văzut. Am fost rușinată.
Oare doamna de română mă place? Este legal ca o profesoară să te sărute? Menționez faptul că:
• A vrut să mă sărute demult;
• M-a pupat doar pe mine.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza! laughing
Minciuni sfruntate, dar ma rog, asa sunt copilasii mici care urla dupa atentie si inventeaza minciuni.
Vezi sa nu te faci de rusine si la scoala!

Explicatii pentru naivi: sarutul este pe gura, pupicul pe obraz!

| dullcat a răspuns:

Buna.De unde stii ca a vrut sa te sarute de mult? In locul tau as pune imaginatia la bataie pentru invatatura, nu pentru astfel de povesti.

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca te place dar nu cum crezi tu... laughing Te indrageste, te apreciaza dar ATAT, NU TE IUBESTE SI NU TE VREA IN PATUL EI DE ASTA SA FI SIGUR! laughing E ca o dragoste de mama, sora etc!

| VoidEternal a răspuns:

Legal? laughing) Adică întrebi dacă există vreo lege care să interzică pupatul pe obraz care e de când lumea o metoda de salut? laughing Te-a ținut forțat la pamant, ai menționat expres că nu vrei sa te atingă și ea tot te-a pupat?

Drama queen much?

| careestefazafrate a răspuns:

Ai citit prea multe povesti pe WattPad