| Ioana_7086 a întrebat:

Am o intrebare happy Am 15 ani. In oct fac 15happy 1.68 si cam 55 kg. Arat aproape k un fotomodel happy Insa problema la mine e ca sunt inalta si cam slabuta la picioare happy Am format dar as vrea sa fiu mai groasa la picioare happy De mancat mananc foarte mult straight face Ce as putea face in cazul acesta? si ce sa fac sa scap de celulita de pe corp straight face thx:X

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ca sa scapi de celulita trebuie sa faci jogging de cateava ori pe saptamana.

arati ca un model? si ai celulita? atunci nu arati ca un model!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La 16 ani ai deja celulita?! Fugi mai nene la dermatolog, nutritionist si un medic sportiv, ca sa-ti spuna ce exercitii sa faci! Success!

| crisS a răspuns:

Da, exact cea mai buna solutie pentru problema ta este sa faci niste exercitii pentru coapse fese( mischii piciorului) in felul acesta iti dezvolti si musculatura + ca reduci din celulita happy cauta pe net vei gasi o gramada de exercitii

aa, mai e o solutie -> INOTUL crede-ma ca functioneaza eu fac inot de 2 ani si am fost admirata pentru. picioarele mele si nu am decat 14 ani

bafta!happy

| LCD a răspuns:

Sunt exact in situatia tahappy

| unbaiat a răspuns:

Nu arati prea slaba pentru 15 ani.esti ok.Pai la25 cum vrei sa arati:cat dulapul? Ptr. celulita eu stiu una si buna(fiind barbat)SPORT MULT.

| LENA_9665 a răspuns:

Buna! Si eu am aceeasi varsta si sunt sportiva de performanta practic tenis 5 zile pe saptamana 2 zile de fitness in fine destul efort si tot n-am reusit sa scap de celulita.Ar trebui sa faci eforturi sa nu mai mananci dulciuri cel putin nu in timpul saptamanii masaje locale, miscare si multa vointa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehm...poate alergatul sau saritul corzii te ajuta la lucrarea muschilor de la picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehm... poate alergatul sau saritul corzii te ajuta la lucrarea muschilor de la picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt celulita trebuie sa te masezi pe zona cu celulita zilnic cu crema speciala

| ILReLeon3 a răspuns:

Tuturor vi se pare ca aveti celulitalaughing mai ingrijorator e cand vezi pe cineva ca are celulita si nu ii pasa. si in plus mai mananca si 2 frigidere intr-o zi. eu zic ca arati bine. ce sa zic de cineva care are 168 cm si 70 de kg sau 75. tu cat vrei sa ai? 40? sa te ia vantul sau sa fii plata? ai incredere in tine. cu picioarele ce sa zic. iti faci prea multe probleme din cauza asta, si probabil ti se pare ca sunt urate... asteapta tu sa ajungi pe la 50 de ani. si vei vedea atunci ce picioare vei avea tongue ingrijorator e ca spui ca arati aproape ca un fotomodel si ca ai celulita... adica ce sa inteleg din asta? ori esti fotomodel? ori ai celulita? ca nu pot sa inteleg...