| sweetchocolate a întrebat:

Ce preferati? O fata mai inalta si slabuta cu un corp de fotomodel sau una mai micuta cu forme mai voluptoase?

15 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Lasand deoparte toate chestiile legate de faptul ca personalitatea conteaza, cum au spus toti ceilalti, o sa iti spun parerea mea,chiar daca sunt fata.
Consider ca o fata mai inalta si slabuta cum zici tu intotdeauna va fi mai atragatoare,fiind inalta,e posibil sa aiba si picioarele lungi,si daca isi ia o rochie scurta si niste pantofi cu toc cu siguranta va atrage toate privirile.
Candva,sincer, si eu am fost asa. Adica eram tot asa inalta si slaba.
Inalta, 1.72 laughing Nu foarte.
Si acum, sunt ceva gen,,cu forme mai voluptoase'' cum zici tu, si chiar vreau sa slabesc.
Adica cand eram slabuta, puteam sa mananc ce vreau,nu imi pasa,aratam si bine, dar acum, nu pot sa mananc shaorma sau ce vreau, pentru ca se pune mult mai repede pe sunci si arata oribil!
Am 1.72 si 57 kg si chiar vreau sa ma intorc la cele 53 de kg!

Acum depinde,poti sa fi si mai micuta si putin mai voluptoasa, dar din moment ce stii sa iti scoti in evidenta frumusetea naturala, e totul ok.

| Maariiaa a răspuns:

Eu consider că trebuie să alegi pe cineva după caracterul lui. Contează interiorul,nu exteriorul. Atâta timp cât nu simți nimic pentru persoana respectivă și te-ai îndrăgostit de formele ei mu rezolvi nimic. big grin
Depinde de fiecare băiat. Eu îl numesc prieten pe acel băiat care mă iubește după caracterul și personalitatea mea.
Și fata mai slăbuță cu un corp de fotomodel are caracterul și personalitatea ei,atâta timp cât și cea micută cu forme mai voluptoase are tot caracterul și personalitatea ei.
Da,băieții din zilele astea se uită la sâni,la corp, dar nu asta contează, e clar!
Și.frumusețea poate fi trecătoare.

| anss23 a răspuns:

Personalitatea conteaza!

| Mann02 a răspuns:

In primul rand conteaza sa fie acceptabila la corp... daca nu e acceptabila la corp inseamna ca nu depune nici un efort sa arate cat de cat bine = lene... din start se pierde interesul.
in al doilea rand e personalitatea... asta e clar, poate fi fotomodel daca e proasta imi bag picioru in corpu ei.
in al treilea rand... asta e preferinta, as prefera o fata pe la 1, 60, 70 cu forme cat de cat... happy

| TeoBizz a răspuns:

A, şi sa inteleg din intrebarea ta ca tu esti aia cu corpu' de fotomodel, iar rivala ta e aia cu forme mai voluptoaseraised eyebrows?

| ioana12345 a răspuns (pentru TeoBizz):

Sau inverslaughing!

| Maariiaa a răspuns (pentru TeoBizz):

Hai să nu ne dăm cu presupusul, e o întrebare în care nu îți poți da seama cum e ea. happy Nu cred că te-ai simți bine dacă ai pune o astfel de întrebare. Nu am nimic cu nimeni dar nu judeca fără niște repere bine stabilite. (P.S: Te rog, nu mă lua în nume de rău.)

| TeoBizz a răspuns (pentru Maariiaa):

Te rog, nu mă lua în nume de rău, dacă ai pune tu această întrebare, cum ai formula-o? Eu una aş formula-o aşa: -Cum vi se pare mai drăguţ, o fată înaltă şi slăbuţă sau una mai micuţă?". Atata timp cat a bagat si "corp de fotomodel", fotomodelele fiind foarte frumoase, cu forme şi toate cele la pachet, sunt 99% sigura ca vorbea despre ea.

| Maariiaa a răspuns (pentru TeoBizz):

happy Probabil, nu ai de unde să știi. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| ELena30 a răspuns:

Aspectul exterior nu este totul.
"Frumusetea atrage priviri. Personalitatea fura inimi."
Incearca sa fi multumita cu tine. O fata inalta si slabuta are calitatile ei asa cum si o fata micuta. le are pe ale ei, depinde de baiat happy

| geologul a răspuns:

Frumusetea e trecatoare conteaza foarte mult sufletul persoanei.

| Ela234 a răspuns:

| Rebe986 a răspuns:

Sincer.thinking fotomodel.atata timp cat esti fotomodel arati destul de bine si ai forme foarte frumoase