| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare cam ciudata dar vreau sa stiu un raspunsul... oriunde ma uit vad cifra 13!(chiar si acum pe TPUlaughing "13 minute timp mediu de raspuns" sunt nascuta intr-o vineri pe 13! si simt ca toate se leaga de aceasta cifra...acum e ora 13..am 13 like la un status..in 2013 am majoratul))este vreo coincidenta sau o iau razna?))

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elisarktis a răspuns:

Coincidenta tongue

| BTWIN a răspuns:

In primul rand e grav daca la anul faci majoratul si nu stii ca ''13" e numar nu cifra...cifrele sunt 0, 1, 2, 3, 4,5,6,7,8,9.

in al doilea rand e o coincidenta ca vezi ''cifra'' 13 laughing peste tot ...sau poate nu-ti prieste matematica laughing

| BTWIN a răspuns:

Pareri in ale limbii si literaturii romane vrei? caci ai nevoie...eu am zis prieste nu primeste rolling on the floor sau nu stii ce inseamna
nu te mai supara happy

| DoraDora17 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... poate sunt toate coincidentelaughing De fapt, cred ca asta ar fi cel mai normal raspuns. Doar nu vrei sa-ti zic ca o iei razna. Ma rog, nu cred. Doar coincidente, draga, stai linistita, ca o viata ai. Oricum, daca e sa ma intrebi pe mine, nu le mai baga in seama si traieste-ti naiba viata.
Te pup, ai grija de tine si o zi buna! :X