| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare cam ciudata dar vreau sa stiu un raspunsul... oriunde ma uit vad cifra 13!(chiar si acum pe TPUlaughing "13 minute timp mediu de raspuns" sunt nascuta intr-o vineri pe 13! si simt ca toate se leaga de aceasta cifra...acum e ora 13..am 13 like la un status..in 2013 am majoratul))este vreo coincidenta sau o iau razna?))

5 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

In primul rand e grav daca la anul faci majoratul si nu stii ca ''13" e numar nu cifra...cifrele sunt 0, 1, 2, 3, 4,5,6,7,8,9.

in al doilea rand e o coincidenta ca vezi ''cifra'' 13 laughing peste tot ...sau poate nu-ti prieste matematica laughing

| DoraDora17 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... poate sunt toate coincidentelaughing De fapt, cred ca asta ar fi cel mai normal raspuns. Doar nu vrei sa-ti zic ca o iei razna. Ma rog, nu cred. Doar coincidente, draga, stai linistita, ca o viata ai. Oricum, daca e sa ma intrebi pe mine, nu le mai baga in seama si traieste-ti naiba viata.
Te pup, ai grija de tine si o zi buna! :X

| elisarktis a răspuns:

Coincidenta tongue

| BTWIN a răspuns:

Pareri in ale limbii si literaturii romane vrei? caci ai nevoie...eu am zis prieste nu primeste rolling on the floor sau nu stii ce inseamna
nu te mai supara happy

Răspuns utilizator avertizat