| criss99991011 a întrebat:

Buna am o intrebare cam ciudata...sadsad...De vreo 8 zile imi curge ceva din vagin inainte la inceput era galben si acum este spre maro si miroase uratsadsad Va rog ajutati`ma nu stiu ce este se poate sa fie secetie vaginala?thinkingthinking

5 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Heii :X. Nu te speria :*. Se numeşte menstruaţiebatting eyelashes.

| criss99991011 explică (pentru Alexăndruţaa):

Da a cam trecut ceva timp de la interebarea mea si nimi cred ca eram putin racitatonguelaughinglaughing

| criss99991011 explică:

Daca este secretie vaginala cam cand imi vine menstruatia?

| criss99991011 explică:

Ms de raspunsuri dar ati putea sa imi spuneti cand vine menstruatia? Am auzit ca dupa 2 3 zile dar au trecut ogramada as vrea sa fiu pregatita:X:X:X

| Alexii a răspuns:

Asta insemna ca in curand o sa.ti vina menstruatia big grin. Se fac curatari inainte de mentruatie sper ca te.am ajutatwinking