| Anonimm2005 a întrebat:

Bună, am o întrebare ce sa fac sa îmi treacă mai repede, am fost în oraș și am ieșit din mașină și pe când se închid ușa de la mașină mi-a prins degetul cel Mare mi sa făcut gri și e foarte umflat, problema este ca am unghii cu gel, ma doare tare am pus apa rece și nu trece durere, îmi va pica unghia, am nevoie de un sfat

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suntserios ti-a raspuns corect. Mergi, insa, la medicul de familie!

| Violleta2022 a răspuns:

Scoate urgent unghia aia ca oricum este inutila, iar degetul se va umfla si posibil sa-ti cada unghia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mult decât să pui gheata nu prea ai ce face acasa.
Poți merg la spital sa faci o radiografie, poate e o fractura.