| ChiWi a întrebat:

am o intrebare, cine stie un hack pentru. credit promo (IMVU)? sa nu trebuiasca sa platesc atunci cand il descar...caut deja de 3 ore un hack si la toate pe care le-am gasit trebuia sa le dau numarul meu de telefon si sa trimit mesaj de pe telefon cu un animit text, mesajul ma costa intre 1euro si 3 euro... vreau un hack de imvu fara sa platesc si sa mearga.Va rog frumos sa ma ajutati, fundita. ( adresa mea de messenger cuchy_tzza@yahoo.com) :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, sunt fakeuri straight face incearca cu Cheat Engine poate mergewinking cauta tutorial happy

| ChiWi explică (pentru anonim_4396):

Cheat Eninge nu merege, doar schimba cifrele de la credit, pe cand sa cumperi ceva un item se inchide IMVU-ul... sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChiWi):

Mdea,imi pare rau crying