| viseaza a întrebat:

bunahappy. am o intrebare daca tin o dieta de 6-7 zile cu: prima zi fructe, a 2 legume, a 3 fructe si legume, a4 zi lapte si banane, a 5 carne si a 6 carne + salata si in utlima zi suc de fructe si orez. am sanse sa slabesc 3-4 kg macar. tinand cont ca fac sport[atletism] 1 ora -1, 30, in fiecare zi?happy fundalove struck si vot la restul

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vei slabi,asta e sigur.Dar, este teribil de drastica, tine-o doar 6 zile si nu o repeta prea curand, lasa macar 3 luni sa treaca.O sa slabesti mai mult decat ti-ai propus, daca vezi ca ti-e rau sau ametesti, intrerupe-o urgent.Bafta maxima!

| EuEduard a răspuns:

Da ai destule sanse sa slabesti dar din punctul meu de vedere trebuie sa ti o dieta mai indelungata happy

| ancaanca a răspuns:

Da. este o dieta cu proteine, fibre. si de tot ce are nevoie organismul.plus ca faci si sport.
succes la slabit. funda?smug