| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Buna am o intrebare dar nu prea stiu cum sa explic. in zona intima se vede o mica gaura rotunda iar putin mai sus este un cerc dar cu doua "camarute".mai sunt virgina? p.s. nu am intretinut relatii sexuale.

2 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Virginitate inseamna ca nu ai avut niciun contact sexual. Chiar daca se rupe himenul (prin metode non-sexuale, cum ar fi efort fizic etc.). Nu inteleg ce vrei sa spui prin "un cerc cu doua camarute" dar pot sa iti spun ca atata timp cat nu ai avut contact sexual esti inca virgina.

| noname2021 a răspuns:

Daca nu ai intretinut relatii sexuale atunci esti virgina.