| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, este ridicola si stiu ca veti rade de mine, dar va rog nu va bateti joc! ma framanta ceva, cred ca m -am dezvirgina nu mi-a curs sange dar poate eram pe "stop", sa va explic daca stau intins pe pat si imi "sug burta, se face asa, ca un fel de gaurastraight face si app. uneori "ma mananca inuntru" stiu ca este aiurea, nu am intretinut niciodata relatii sexuale sau sa fac peeting. Va rog sa imi raspundeti ca sa ma pot linistii! MUltumesc si dau si FUNDA

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Stai linistita esti virginabig grin!
Nu iti mai face atatea ganduri!
Pana nu intretii relatii sexuale cu o persoana de sex opus, esti virgina!
:* Stai linistitaaa.

| MihaelaMiikii a răspuns (pentru Criiistinutsa):

Multumesc! multumesc din inimaa! acum m-am linistit!love struck nici nu poti sa iti dai seama cat iti sunt de recunoscatoaree:X:X:X:X

| Criiistinutsa a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Nu ai pentru ce draguta:*! Mersi si eu de fundita.

11 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Mai bine esti prost/proasta pentru 5 minute - pentru ca intrebi decat sa taci si sa ramai proasta/ prost pentru tot restul vietii.
Ai avut contact sexual de zici ca te-ai dezvirginat? Daca doar te-ai masturbat nu ai cum sa te dezvirginezi decat daca introduci chestii de marimea unui penis.
Daca ti-a curs sange inseamna ca te-ai zgariat sau da, trebuie sa iti vina stopul.Iti mai curge?
Treaba cu burta nu are nici o legatura, parerea mea.
Daca te mananca inauntru poate fii semn ca ai o problema acolo jos sau doar nu te limpezesti bine de sapun cand te speli...se intampla.
:*

| borntotwerk a răspuns:

Doamnerolling on the floor))))))))))))

| MihaelaMiikii a răspuns (pentru borntotwerk):

De ce?straight face care este problema ta draguta?happy

| LNK a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Ia uite cat tupeu. laughing

| MihaelaMiikii a răspuns (pentru LNK):

Care este problema ta?straight face acum serios?happy cu ce te-am deranjat:straight face

| LNK a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

N-am nici o problema. Usor, nu te aprinde. laughing

| MihaelaMiikii a răspuns (pentru LNK):

Atunci, de ce comentezi aiurea?happy eu nu vreau sa ma certhappy fiecare are problemele lui! o zi frumoasa

| LNK a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Comentez ce vreau, cand vreau si unde vreau.winking O zi frumoasa si tie.

| mona23 a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Nu te supara, cati ani ai?