| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare : mie-mi place de un baiat si cred ca si el ma place, dar nu sunt absolut sigura, deoarece el vorbeste cu mai multe fete, le ia in brate etc. Dar cu mine e altfel, adica atunci cand ma vede ii strlucesc ochii si-mi zambeste vorbeste frumos cu mine, ma face sa rad si parca am impresia ca se tine scai de mine oriunde ma duc... ma mai tachineaza in pauze joaca carti cu mine, imi mai cere ajutorul cu temele si cateodata il prind cand se uita la mine si-mi zambeste... Nu stiu ce sa cred, ma place sau nu?

Multumesc! si dau funda

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă ești nelămurită, de ce nu-l lași să-ți spună chiar el?

Întreabă-l că nu pățești nimic.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru Dariusuu):

M-ai omorat cu raspunsul astalaughing))

| Dariusuu a răspuns (pentru AnkaAncuta):

De unde am ști noi userii dacă te place sau nu?

Totuși Anca, întreabă-l.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu am curajul necesar sad dar i-am dat de inteles ca-l plac, deci...el e baiatul nu eu... de ce oare ar trebui sa fac eu primul pas?

| Dariusuu a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Tot respectul pentru fetele care nu așteaptă ca băieții să facă primul pas. De ce să nu-l faci? Fi sigură pe tine draga mea, vei avea doar de câștigat.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru Dariusuu):

Asta e chestia... nu prea am incredere in mine sad

| Dariusuu a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Mâine îi spui fără să-ți pese de ceva iar după îmi trimiți un mesaj.

P.S Sunt pregătit să te felicit.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru Dariusuu):

CEEEEE :rolling on the floor)))

| Dariusuu a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Nu te-ai plictisit să te întrebi cum ar fi?

| AnkaAncuta a răspuns (pentru Dariusuu):

Ba da... dar din septembrie sigur o sa fim impreuna happy

| Ivanovicius a răspuns:

Intra in vorba cu el, mergeti singuri in parc si pana la urma va vrea sa vorbiti si despre 'sentimente'. Daca nu o va face, probabil se asteapta ca tu sa faci primul pas. In orice caz, bafta!