| AndreiMihaita23 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți se amestecul ăsta: băieți cu ochii căprui-verzui și par șaten închis la culoare?

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu ştiu, mie îmi plac baieţii cu 3 ochi.

| RainmakerX a răspuns:

Nu sunt fata dar pot spune clar ca fetele nu tin cont de detalii de genul.

Ai nevoie doar de 3 lucuri:
Bani, inteligenta si aspect. *Daca ai bani atunci aspectul il poti cumpara*
Restul nu mai conteaza... Detaliile precum culoarea parului si a ochilor sunt nesemnificative.

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Mi se par frumosi acesti baieti. Sunt simpatici si dulci. Prietenul meu e asa big grin.