| alexcs123 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii caprui - verzui? Va plac?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Oricare numai sa fie si pe o persoana frumoasa.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Green-hazel eyes cum le spun americanii e un tip de ochi cu un caprui in interior si verde la exterior ca un cadru, de cele mai multe ori sunt perceputi ca fiind caprui insa sunt si cazuri in care culorile se disting fiind intense. Nu cred ca ochii sunt o mare problema ci caracterul omului.

| kRedhead a răspuns:

Iubitul meu are ochii asa si ii ador! Nu au multe persoane asa si mie imi place diversitatea happy

| neutrino a răspuns:

Sunt minunati!

| AtateaConditii a răspuns:

Nu imi place. Orice culoare combinata cu caprui nu imi place, ori caprui doar ori alte culori dar nu combinathappy. Toata familia mea ii are asa doar eu nuhee heehaha ce noroc pe funduletu meu...hihi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este combinatia dintre doua culori care imi plac mult la baieti, deci mie imi plac. Oricum nu conteaza culoare ochilor, ci alte chestii.

| Danişor a răspuns:

Oricare, conteaza nu mai ca persoana respectiva sa fie frumoasa, bafta in continuare!

| 拉维尼亚 a răspuns:

Nu-mi plac deloc si nici cei caprui nu-mi plac.

| dreamnow a răspuns:

Nu. Mie imi plac culorile bine definite sau daca este o combinatie atunci sa fie intre culori deschise. Tata de exemplu are ochii albastri-verzi.

| Emma_Emily_1999_7kU4 a răspuns:

Cei mai frumosiwinking