| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey baieti, ce parere aveti despre fetele cu parul blond dar inchis si cu ochii caprui-verzui?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Atunci oare ce părere au băieții despre fetele roșcate, cu ochi verzi și un ten alb? Despre fetele cu pistrui micuți, și buze mari, roșii? Despre fetele înalte și cu un corp frumos?
Chiar contează părerea lor atât de mult, încât să ne afecteze viața? Răspunsul este nu!
Fiecare tipă are ceva special la ea, trebuie doar să găsești băiatul potrivit care să aprecieze asta!

| ElenaSA a răspuns:

Am citi undeva ca fetele cu parul blond sunt mai rare, deci cautate mai des. Depinde ce persoana esti, cum te porti cu ceilalti.Doar trasaturile fizice nu te descriu ca om in totalitate.

| parvuconst a răspuns:

O parere buna, daca au si un corp si suflet frumos.