| lovatic a întrebat:

happy Am o intrebare. una mai delicata si mai presonala.Am fost cu un baiat din clasa de la mine totul a mers bine trei zile happy si in a 4 a zi le-a spus prietenelor mele ca nu m-a placut niciodata si ca a incercat sa ma placa si chestii din astea si apoi m-am simtit umilita. doar ca baiatul acela se purta frumos cu mine inainte sa fim impreuna imi trimitea mesaj cu pupici de noapte buna imi spunea pisicuta lui laughing) apoi l-am intrebat daca suntem impreuna ca ma lua mereu in brate ma pupa pe obraz ( e sa scuzat ca a facut asta ca de prieteni, amici) apoi el mi-a spus ca sa o iau cum vreau eu si eu i-am spus ca hai ma spune si el mi-a spus ca da si apoi ne-am sarutat si daca nul bagam in seama il deranja. si chestii de genu asta... nu stiu ce sa cred. Voi ce spuneti chiar nu m-a placut niciodata...

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Heii~.~.
Nu pot zice ca nu te-a placut niciodata, asta a fost un fel de aparare a lui pentru a nu " rade " colegii de el ca l`ai parasit si asa. A tinut la tine sau cel putin asta cred. Deci nu te lasa convinsa de toate chestiile : " nu am suportat`o ", " nu imi place ". Astea sunt chestii deale baietilor care sa te faca sa crezi ca nu a pus suflet sau ca nu ii mai pasa! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| helloSweety a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa isi bata joc de tine, nu-l mai lasa sa te pupe si sa te ea in brate... spune`i in "fata ori ma placi ori nu? " Sa vedem ce zice si daca zice ca da te place intreaba`l de ce le-a zis prietelor tale ce nu te place sa vedem ce zice ..sau date pe langa un tip care crezi ca este mai frumos si sigur ca te place si apoi vezi cum reactioneaza baiatul daca este gelos inseamna ca te place cu siguranta daca nu este gelos..sorry nu te place :X. Funda? :X

| pozitivcik a răspuns:

Nu stiu el poate o fi spus astea deoarece dorea sa fie mai presus decit este...