| AndreyAndrey7 a întrebat:

Deci,sa incep cu inceputul:
I-am facut un cadou unei fete(un lantisor).
Mi se pare ciudat faptul ca dupa ce i-am dat acest cadou, ea m-a strans in brate si m-a sarutat de doua ori pe obraz(subliniez, pe obraz).
Credeti ca este indragostita de mine?
Vreau sa precizez ca noi doi suntem amici, prieteni apropiati, doar atat.
I-am mai facut cadouri
Dar de fiecare data imi spunea doar multumesc.

Daca nu este indragostita de mine, atunci de ce m-a sarutat pe obraz?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te place sau probabil nu a mai primit un cadou ca si acesta de la un baiat sau poate ca a contat modul in care te-ai manifestat tu cand i l-ai oferit. Dar cel mai probabil te place!

| Kandia15 a răspuns:

De obicei sarutul pe obraz inseamna prietenie, dar cine stie ce are ea in minte

| irina300 a răspuns:

Probabil ca te place. Întreab-o.